NAČRTI V SEZONI 2015/2016

Program dela za sezono 2014/2015 je bil v celoti izpolnjen.

V sezoni 2015/2016so načrti v grobem sledeči:

1. Vse ekipe kadrovsko še okrepiti in preseči število 250 aktivnih registriranih igralcev.

2. V ligah nastopiti tudi z ekipami vmesnih letnikov U 10, U 12, U 14..

3. Vse ekipe prijavljati na čim več turnirjev.

4. Trenerjem omogočiti dodatno šolanje, oziroma pridobitev višjih licenc.

5. Tekmovalni cilji:

– do U14 čim več tekem

– U 15 – sredina lestvice v 1. SLO ligi

– U 17 / U 19 – sredina lestvice v  v 2. SNL

– člani – obstanek v 3. SNL

6. Nadaljevati z dobrim vzdrževanjem igrišč in pridobiti zveneče ekipe, ki bodo tu vadile.

7. Nadaljevati dobro sodelovanje z lokalno skupnostjo, starši, sponzorji, igralci ter z ostalimi nogometnimi klubi.

8. V nobenem primeru ne pozabiti na fair play – tako na igrišču, kot izven njega.

UO NK Šobec Lesce.

PROGRAM DELA NK LESCE –  2015/2016

1. Finalna ureditev okolice igrišč in tribun, zamenjava klopi za rezervne igralce, zaključiti “projekt novih garderob”.
  2. »Zaposlitev« osebo, ki bo skrbela za igrišča, skupne prostore, okolico igrišč ter eventualno tudi za pranje dresov.
  3. Nakup opreme za mlajše selekcije. Nakup omare za žoge, novih žog ter ostalih rekvizitov potrebnih za vadbo.
  4. Za delo v klubu pridobiti še več trenerjev. Za vsako ekipo dobiti  tehničnega vodjo.
  5. Stalna komunikacija s trenerji, starši, igralci, sponzorji, lokalno skupnostjo in ostalo javnostjo.
  6. Še poglobiti uspešno sodelovanje s KS Lesce in Občino Radovljica.
  7.  Dogovor za uporabo igrišč v atletskem parku v Radovljici in na umetni travi v Športnem parku.
  8. Nadaljevanje gradnje »piramide« od krožka v osnovni šoli do članske ekipe.
  9. Okrepiti sodelovanje z ostalimi nogometnimi klubi v regiji.

10. Izboljšati delo na področju marketinga in pridobivanja sponzorskih sredstev ter s tem vzpostaviti pogoje za še boljše delo v klubu in posledično nastop naših ekip v višjem rangu tekmovanja.

Upravni odbor