Nesrečen poraz proti Zagorju!

Članska ekipa je na domačem igrišču z 1:2 izgubila proti odličnim Zagorjanom. Začetek tekme je bil povsem identičen prejšnji domači tekmi proti Medvodam. Gostje so po neodločnosti obrambe hitro povedli, mi pa smo po prekrasni akciji skoraj cele ekipe preko Remškarja kmalu izenačili. Do polčasa smo bili boljši in žal iz idealne priložnosti nismo zadeli, saj se je pred odličnim vratarjem Gracarjem sam znašel Varl, a zadel zgolj okvir vrat. V drugem delu so gostje zaigrali podjetneje ter si ustvarili kar nekaj priložnosti, med drugim so s strelom iz razdalje zadeli tudi prečko, večkrat pa nas je rešil vratar Škrjanec. Ko smo proti koncu ustvarili ravnotežje in parkrat s hitrimi protinapadi nevarno zapretili smo si po lepi akciji ustvarili tudi priložnost tekme v 85 ti minuti, ko je Jožef v kazenskem prostoru preigral dva igralca, a potem iz štirih metrov meril naravnost v vratarja…Kot se to rado zgodi so gostje zgolj dve minuti zatem po uigrani akciji čudežno zadeli – izredno težko žogo je iz 20 metrov s polvolejem v mrežo spravil Nejc Vozelj.
V Lescah si je bilo preko 300 gledalcev enotnih: “gledali smo odličen nogomet, poln tempa in lepih akcij iz obeh strani. Šlo je za eno tistih tekem, kjer bi lahko zmagali tudi domači, čeprav bi bil najbolj pravičen remi”. Gostom čestitamo za fair in odprto igro, nam pa ostaja, da priložnost za nove točke iščemo na naslednjih tekmah. Prva bo že v soboto v Ljubljani proti Iliriji.

Facebooktwitterby feather

Treningi jesen 2014 – vse selekcije!

Seznam je v koledarju dogodkov, najbolj vidno je, če imate pogled dnevni red, s klikom na posamezni dogodek pa dobite več info.
Pod U 9 se vodijo tudi mlajši, prav tako pod U 11 in U 13. U 15/1 in U 15/2(mlajši) trenirajo ločeno.
Tekme bomo vnašali sproti, o eventuelnih spremembah pa vas bodo obveščali trenerji. (kontakti novega vodstva in trenerjev so  na spletni strani – (klik na klub/vodstvo in trenerji).

Facebooktwitterby feather