V soboto dopoldne se je odvijalo srečanje šol (Lesce, Radovljica, Begunje, Mošnje), ki so vključene v nogometni krožek. Naš klub je že drugo leto zapored zagotovil, da lahko učenci osnovnih šol v času podaljšanega bivanja brezplačno obiskujejo nogometni krožek in sicer gre za otroke, ki obiskujejo prvi in drugi razred. Na sobotnem srečanju  smo hoteli prikazati otrokom in staršem na kakšen način delujemo v našem klubu, ter pripravili pester program za naše najmlajše. Otroci so se za nagrade pomerili v igranju nogometa, natančnim streljanjem v tablo z luknjami, pravilnimi udarci v cilj, ter z žongliranjem. V prelepem vremenu so nas  nogometaši navdušili in nam pokazali, da se za prihodnost nogometa ni potrebno bati. Po koncu srečanja smo že dobili nekaj prijavnic  za vpis  v naš klub in vrjamemo, da se nam jih bo  pridružilo še več. Verjamemo, da smo  otrokom in staršem pokazali, da se v našem klubu dela načrtno in kvalitetno, ker je to edina prava pot.  Mogoče bo nekoč  prav nekdo od teh fantov udeleženec  svetovnega ali drugega velikega  prvenstva. Naši reprezentanti, ki bodo nastopili na svetovnem prvenstvu v Afriki niso bili  pri 7. ali 8. letih, nič boljši kot ti fantje, ki so imeli v soboto zaključek. Potrebno je trenirati in verjeti!

Posebna zahvala pa gredo tudi podjetju  ŽITO GORENJKA LESCE in fotografu BORISU KOZINCU.

Andrej Jožef-vodja mladinskega pogona in vodja nogometnih krožkov

“za povečavo kliknite na fotografijo”…

Facebooktwittergoogle_plusby feather